Lato to okres wakacyjnych festiwali muzycznych, na które tłumnie garną młodzi ludzie. Jest to również miejsce do pokazania nietypowej mody, zwłaszcza kobiecej. Projektanci od dawna widzą potencjał, jaki kryje się w koncertach plenerowych, dlatego wiele sklepów ma przygotowane na tę okazje specjalne kolekcje ubrań. Hitem tegorocznych festiwali muzycznych będą kamizelki damskie.

Na całym świecie letnie festiwale muzyczne dostarczają ludziom wrażeń nie tylko słuchowych, ale również wzrokowym. Jednym z popularniejszych wydarzeń tego typu jest Coachella, na której można znaleźć gwiazdy hollywoodzkiego formatu, które są tam nie tylko dla muzyki, ale również po to, aby się pokazać.

Tegorocznym hitem festiwalów będą kamizelki damskie! Projektanci są przygotowani na każdą wersję pogodową i tak, na mega upalne dni trendem będzie noszenie kamizelek na górę stroju kąpielowego, najlepiej z tym komponować się będą albo dżinsowe szorty albo krótkie spodenki w kolorze khaki. Na chłodniejsze dni trendsetterzy proponują długie spódnice albo obcisłe legginsy i koszulki nad pępek, a na to oczywiście królową tegorocznego modowego festiwalu – kamizelkę dżinsową.

Kamizelki damskie to świetny i uniwersalny ciuch, w którym każda dziewczyna powinna czuć się komfortowo. Przede wszystkim powinny być krótkie i obcisłe. Mogą być jeden rozmiar mniejsze, bo obciachem jest nosić zapiętą kamizelkę. Obowiązkowo należy pamiętać, że jeżeli już, to rozpięta i pięknie prezentująca to, co jest pod nią. Z jakiego materiału powinny być wykonane? Najlepiej z dżinsu. Jasny czy ciemny – nie ma znaczenia. Może być również przetarty, z dziurami – styl powinna wybrać właścicielka kamizelki. Oprócz dżinsu projektanci proponują również zamsz w różnych odcieniach brązu i z frędzelkami, do czego można dobrać podobną torbę lub torebkę. Oczywiście jest też propozycja dla najodważniejszych kobiet – kamizelki zamszowe w ekscentrycznych kolorach pomarańczu, zieleni, granatu lub różu.

Jeżeli zamierzasz wybrać się na festiwal muzyczny, to w tym roku nie zapomnij spakować ze sobą kamizelki, która podkreśli Twoją znajomość trendów modowych!