O butach Geox można powiedzieć naprawdę dużo, ale nic nie oddaje ich istoty jak zdanie: buty Geox damskie to buty, które oddychają. Zaawansowana membrana z mikroporami umożliwia stopom dojście powietrza, równocześnie zapobiegając przedostawaniu się wody do butów.

Strategicznie rozmieszczone otwory w podeszwie buta umożliwiają odprowadzanie wilgoci i przepływ powietrza, a równocześnie nie powodują śmierdzących stóp! Membrana mikroporowa chroni przed dostaniem się wody, dzięki czemu Twoja stopa pozostaje sucha i wygodna, jeśli będziesz chciała się osobiście przekonać o walorach butów Geox damskich.

Geox – marka, którą trzeba znać

Grupa Geox działa w sektorze obuwia, odzieży sportowej i obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jest to pierwsza włoska i czwarta na świecie marka obuwia pod względem rankingów. Swój sukces zawdzięcza prostemu, ale genialnemu pomysłowi, którym jest właśnie stworzenie butów, które oddychają. Fenomen butów Geox damskich wywodzi się z intuicji założyciela, pana Mario Moretti Polegato, i jest chroniony przez ponad 30 patentów zarejestrowanych we Włoszech i rozszerzonych na arenie międzynarodowej.

Badania i innowacje, wzornictwo i jakość produktu, internacjonalizacja, komunikacja i elastyczny model biznesowy są kluczem do formuły, która z ramienia butów Geox zrewolucjonizowała przemysł obuwniczy.

Buty Geox damskie – co je wyróżnia na tle innych?

Sukces Geox opiera się na rewolucyjnym pomyśle: buty z perforowaną gumową podeszwą, w którą wkłada się specjalną wodoszczelną i oddychającą membranę, która pozwala stopom oddychać, chroniąc je, zapobiegając przedostawaniu się wody do buta. Jest to innowacyjny system chroniony patentem.

Trzeba jednak też zaznaczyć, że Geox wydał około 10% obrotu w 2003 r. na marketing i reklamę: dzięki skutecznej strategii komunikacji, stworzonej bezpośrednio przez firmę, skoncentrowanej na korzyściach płynących z "oddychalności" i rozwijanej poprzez różne media świadomości – buty Geox damskie w końcu trafiły do gustu wszystkich kobiet, które właśnie takich walorów obuwia szukały.