W sezonie wiosenno-letnim prym wiodą torebki listonoszki Monnari. Zapewniają bowiem modny i stylowy wygląd w każdej sytuacji, a ich ponadczasowy design co roku dopełnia codzienne stylizacje.

Historia

Nie od dziś wiadomo, że projektanci i styliści mody bardzo często inspirację czerpią ze sprawdzonych rozwiązań. Nie inaczej było w tym przypadku. Do powstania listonoszki przyczyniła się ... torba listonosza, o czym zresztą sama nazwa wskazuje. Współcześnie jest to chętnie wykorzystywany model przez wiele pań – i to bez względu na ich wiek, rodzaj wykonywanej pracy czy preferowany styl w modzie. Ta niezwykle funkcjonalna torba umożliwia zabranie ze sobą wszystkich niezbędnych rzeczy, bez ryzyka długich poszukiwań swojej ulubionej pomadki. Wszystkie akcesoria w torebkach listonoszkach Monnari są widoczne i uporządkowane, dzięki obecności specjalnych komór i przegródek, ułatwiających utrzymanie ładu. Z uwagi na swój uniwersalny design, okazują się przydatne zarówno podczas codziennych, jak i eleganckich stylizacji.

Kształt i forma

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, torebki listonoszki Monnari imitują wygląd torby listonosza. Niemniej jednak, są niezwykle gustowne. Utrzymane zazwyczaj w kształcie prostokąta, zapewniają swobodne przenoszenie wielu różnorodnych przedmiotów. Wyposażone w dużą klapę, zakończoną zapięciem. Dostępne zarówno w dużej, mieszczącej format A4 formie, jak i mniejszej.

Zalety użytkowania

Torebki listonoszki Monnari cieszą się szeregiem zalet. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć praktyczny i estetyczny charakter. Zwykle wykonane ze skóry naturalnej, podkreślają zamiłowanie do wysoce jakościowych elementów garderoby. Obecność dodatkowych przegródek pozwala na swobodne przechowywanie kluczy, portfela, kosmetyków czy innych drobiazgów, z którymi żadna kobieta nie może się rozstać. Staranność i precyzja wykonania zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie – nawet kilka sezonów. Ogromna różnorodność wzornicza, stylistyczna i kolorystyczna pozwala dopasować model, idealnie spełniający osobiste oczekiwania.