Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu wielu kobiet. Nic dziwnego, że chcą się one czuć wówczas nie tylko pięknie, ale również komfortowo. Bielizna ślubna często jest spychana przez panny młode na dalszy plan w myśl zasady, że najważniejszym elementem stroju jest tego dnia suknia ślubna. Tymczasem źle dobrana bielizna może nie tylko zepsuć wygląd w tym ważnym dniu, ale również powodować dyskomfort i otarcia. Oto kilka porad, w jaki sposób dobierać bieliznę ślubną.

Stanik od profesjonalistki

Większość kobiet przez całe życie żyje w przekonaniu, że rozmiar miseczki w biustonoszu kończy się na „D”, zaś największą fantazją są odpinane ramiączka. Tymczasem znając fason i materiał sukni, profesjonalna brafitterka jest w stanie dobrać taki stanik, który nie tylko będzie niewidoczny, ale również podkreśli atuty figury i wyeksponuje te same elementy ciała co suknia. W innym przypadku kobieta będzie narażona na obwisły biust, zsuwający się stanik i nieestetycznie wylewające się z biustonosza piersi.

Delikatny materiał i subtelny kolor

Bardzo istotne jest to, aby bielizna ślubna stworzona była z odpowiedniego materiału – dopasowanego do materiału, z którego uszyta zostanie suknia. Jeżeli kobieta wybierze seksowną, koronkową bieliznę pod jedwabną czy muślinową suknię, to może być pewna, że to właśnie figi widoczne przez suknię będą przyciągały wzrok większości gości. Z drugiej strony wybór kolorowej bielizny ślubnej pod białą, koronkową suknię może skończyć się bardzo ciekawymi zdjęciami ślubnymi, na których widoczny będzie przede wszystkim komplet bielizny przebijający przez biel sukni. Ważne też, aby materiał był delikatny dla skóry – koronki, choć piękne, mogą obcierać w delikatnych miejscach, dlatego lepiej zostawić je na noc poślubną.

Moc modelowania

Podczas ślubu i wesela panna młoda będzie stała w centrum wydarzeń. Jeśli ma jakiekolwiek niedoskonałości ciała, których nie zamaskuje suknia, niezbędna będzie jej odpowiednia bielizna ślubna o właściwościach modelujących. Dotyczy to przede wszystkim wysokiego stanu bielizny korygującej, która ukryje nadmierne kilogramy na brzuchu czy podniesie duży i ciężki biust.