Na tegorocznych wybiegach mody pojawiło się mnóstwo letnich, zwiewnych sukienek, które swoim przeznaczeniem świetnie nadają się na upalne dni. Na wybiegu można było zauważyć pełnię kolorów, kwiaty, grochy oraz dziewczęce kroje, które dodają delikatnego oraz kobiecego wdzięku. Wiele sukienek prezentowanych na tegorocznych pokazach mody będą z pewnością wielkim hitem, który pokocha nie jedna kobieta. Część modowej prezentacji stanowiły już dawno poznane modne motywy, które teraz z kolei wracają z podwójną mocą. Specjalnie dla Was przybliżymy się modnym modelom letnich sukienek na rok 2018. Czy propozycje ze świata mody również Wam przypadną do gustu? O tym przekonacie się już w poniższy artykule. Zapraszamy!

Sukienki z kwiatowym motywem

Motyw kwiatów na sukienkach to żadna nowość, lecz odświeżenie trendu z poprzedniego sezonu. W roku 2018 dla niektórych ‘’babcine’’ sukienki wracają i dosłownie zalewają wszystkie najmodniejsze sklepy odzieżowe. Sukienki z motywem kwiatowym będą dostępne w wielu fasonach oraz modelach, zwłaszcza z delikatnym, cienkim materiałem, który genialnie sprawdzi się na lato. Luźny oraz swobodnie opływający materiał letniej sukienki w kwiaty będzie prezentować się bardzo kobieco oraz lekko.

Sukienki w grochy

Sukienki w grochy zazwyczaj kojarzą się z równie modnym retro stylem, który wyróżnia się obfitością barw oraz kształtów. Jednak grochy to element kobiecych sukienek, który nie mógł być nie zauważony na tegorocznych pokazach mody. Grochy pojawiały się nie tylko sukienkach, ale dosłownie na każdej innej części kobiecej garderoby. Jaki kolor grochów oraz sukienek z tym motywem będzie najmodniejszy tego lata? Zdecydowanie sukienki w kolorach monochromatycznych to jest to, na co powinnaś zdecydować się na zbliżające lato. W sklepie z sukienkami z pewnością zagoszczą sukienki w czarne oraz białe grochy.

Sukienki maxi

Długie, zwiewne to sukienki idealne na letnią porę roku. Modele sukienek sięgających nam po same palce to jeden ze zbliżających się trendów na 2018 rok. Sklep z sukienkami z pewnością w tym roku wyposaży się w wiele długich sukienek, które genialnie sprawdzą się na co dzień, jak i na eleganckie, wystawne wyjścia. Najmodniejsze modele to jednak te, które będą wzbogacone trójkątnym, prostym dekoltem. Modne kolory sukienek maxi to barwy pastelowe jak jasny pomarańcz, żółć czy brudny róż. Tak naprawdę im prostszy krój oraz projekt sukienki tym bardziej wpasowuje się ona w trendy lata 2018 roku.