Nie ma nic trudniejszego niż zorganizowanie udanej imprezy firmowej, z której zadowolonych byłoby większość pracowników. Dlatego najlepiej sprawdzają się przyjęcia z jedzeniem, alkoholem i muzyką, reszta to kwestia oprawy, z której zawsze ktoś będzie niezadowolony. Dalej przeczytacie o tym, co jest ważne podczas takiego wieczoru.

Planując event firmowy należy pamiętać o kilku podstawowych rzeczach: miejsce, odpowiedni catering, alkohol oraz zespół na imprezę firmową. Są to trzy najważniejsze składniki, które mogą sprawić, że to wydarzenie zostanie dobrze zapamiętane.

Catring to podstawa! Dobre jedzenie potrafi sprawić, że ludzie nie będą potrzebować alkoholu ani dzikich tańców na parkiecie, dlatego warto zadbać o smaczne przystawki oraz dobre desery. Te dwie pozycje sprawią, że pracownicy nie będą odchodzić od stołów! A co za tym idzie zostaną do końca w nadziei na kolejne dobre danie!

Alkohol. Bez tego nie obejdzie się żadna większa impreza, nawet firmowa. Dobrze jest sprawdzić preferencje większości, żeby nie wykorzystać budżetu na butelki, które będą później stały w szafach i czekały na kolejne przyjęcie. Warto zorientować się również w miejscu organizacji imprezy, jak wygląda sprawa „korkowego”, aby później nie było nieprzyjemności.

Zespół na imprezę firmową. Bez tego się nie obejdzie. Zwykły DJ albo człowiek orkiestra grający i śpiewający – wszystko jedno, byle dobrze grał, a jak śpiewa byle nie zawodził do księżyca. Ludzie wbrew pozorom lubią sobie potańczyć, dlatego dobrze jest obgadać wcześniej repertuar i dograć szczegóły.

Organizacja eventu firmowego to nie lada wyczyn. Na szczęście jest kilka podstawowych rzeczy, które pozwolą przejść przez ten trud i pozwolą na uszczęśliwienie wielu pracowników.