Plamy po winie, czy też soku z porzeczek stanowią zmorę każdej mamy. Aby przywrócić białym i delikatnym bluzeczkom świeżość i blask wystarczy wybrać odpowiednie środki piorące. Najnowsza technologia sprawia, że środki czystości są coraz skuteczniejsze i bardziej wydajne. Na rynku pojawiają się nowe i warte uwagi produkty, które znacznie ułatwiają wszystkim życie. Do takich pewnością należy marka Surf. Specjalizuje się ona w produkcji środków piorących. Najbardziej popularne są kapsułki do prania Surf. Warto dowiedzieć się czegoś o tym nowym produkcie.

Nowość na polskim rynku

Choć na polski rynek kapsułki do prania Surf trafiły stosunkowo niedawno, to w Europie były już dość dobrze znane oraz cenione. Bardzo szybko stały się one bardzo popularne i wszyscy chętnie po nie sięgali. Poza kapsułkami dostępne są także płyny oraz proszki do prania. Kapsułki dostępne są w dwóch wariantach. Do białego prania zaleca się te o zapachu jaśminu oraz białej orchidei, natomiast do prania kolorowego kapsułki o zapachu ylang ylang oraz tropikalnej lilii. Kapsułki do prania Surf pakowane są po piętnaście, trzydzieści dwie lub pięćdziesiąt dwie sztuki. Każda z nich różni się oczywiście cenowo. Produkty te dostępne są w wieli miejscach. Drogerie, markety i inne sieciówki, wszędzie tam znaleźć możemy te środki piorące. Dodatkową okazją są różne promocje, które zachęcają jeszcze bardziej do kupna kapsułek. Tam jednak bardzo szybko znikają one z półek. Dodatkową możliwością zakupu tych kapsułek są sklepy internetowe. Tam również dostępne są dwa warianty (do prania kolorowego raz białego), w równie atrakcyjnych cenach.

Opinie klientów

Od momentu pojawienia się kapsułek do prania Surf w Polsce, klienci są nimi zachwyceni. Bardzo szybko zyskały one dużą rzeszę fanów, co spowodowane jest wysoką jakością oraz wspaniałym efektem. Główną ich zaletą jest skuteczność. Białe ubrania szczególnie wymagają odpowiednich środków piorących, aby zachowały swój blask i intensywny kolor. Kapsułki Surf świetnie wybielają i z łatwością likwidują wszelkie plamy. Kapsułki do prania kolorowego również utrzymują głębie kolorów, nie spierają ich i usuwają nawet najtrudniejsze plamy. To, na co jeszcze warto zwrócić uwagę to zapach. Jest on intensywny, głęboki, bardzo przyjemny i co najważniejsze – długotrwały. Należy również podkreślić, że kapsułki te świetnie się rozpuszczają i nie pozostawiają żadnych smug, czy plam. Dlatego warto przetestować te kapsułki i cieszyć się pachnącym i czystym praniem.