Hugo boss nuit to zapach dla kobiety z klasą, eleganckiej, pięknej i zmysłowej. Zaprojektowano go jako idealne uzupełnienie do małej, czarnej, wieczorowej sukienki Boss Black. Autor zapachu widział go, jako idealny dodatek będący kropką nad i wieczornej kreacji imprezowej, dla każdej pewnej siebie i zniewalająco pięknej kobiety. Twarzą reklamy Hugo boss nuit została światowej klasy aktorka Gwyneth Paltrow, która w reklamie zapachu olśniewa swoim pięknem i elegancją, a także zmysłowością.

Idealnie zbalansowany zapach

Jest to idealnie zbalansowany zapach, który sprawia, że wokół każdej kobiety pojawia się niesamowita aura kobiecości i komplementuje ją. Hugo boss Black dodaje każdej kobiecie niesamowitej pewności siebie i uroku, kiedy szykuje się ona na wielkie wieczorne wyjście. Zapach wybierany jest zarówno przez kobiety młode, jak i te bardziej dojrzałe. Pasuje on bowiem do każdej kobiety, która jest świadoma swojej urody oraz kobiecości i potrafi z niej skorzystać przy specjalnej okazji.

Czy Hugo Boss to Twój zapach?

Jest to zapach niezwykle uwodzicielski, który roztacza wokół kobiety magiczną moc i prawdziwy czar, sprawiając, że żaden mężczyzna nie jest w stanie jej się oprzeć. Początek zapachu Hugo boss nuit składa się przede wszystkim ze słodkiej brzoskwini, którą idealnie dopełniają aldehydy. Serce perfum to przede wszystkim tony kwiatowe. Można wyczuć słodki i uwodzicielski jaśmin, jak i delikatny i bardzo dziewczęcy fiołek. Zapach zakończony jest cięższymi aromatami, jak drzewo sandałowe, które jest niezwykle zmysłowe oraz mech, który jest ciepły i miękki w odczuciu.

Idealny  perfum na randkę

Luksusowe perfumy dla kobiet Hugo boss nuit to idealny wybór zarówno na randkę z ukochanym mężczyznom, jak i na wielkie spotkanie towarzyskie. Sprawdzają się zarówno na dużych galach i balach, jak i na wyjściach ze znajomymi na miasto. Każda kobieta, która pachnie Hugo boss nuit przyciąga uwagę otoczenia i staje się gwiazdą wieczoru. Wokół niej roztaczają się bowiem uwodzicielskie i przyciągające aromaty, które nie dają spokoju. Zapach jest niezwykle wyrafinowany i zmysłowy. Kojarzy się z kobietą piękną, ale również pomysłową, oryginalną i silną. Żaden mężczyzna nie jest mu w stanie się oprzeć i przejść obok niego obojętnie. Również inne kobiety odczuwają specyficzną aurę i chcą pachnieć w ten sam sposób. Perfumy nie znikają z półek już od kilku lat i nadal cieszą się ogromnym powodzeniem wśród kobiet w różnym wieku, którym zależy na tym, aby być oryginalnymi i przede wszystkim pięknymi. Wystarczy jedynie mała czarna oraz ten zapach, aby poczuć się w sposób wyjątkowy.