Obuwie marki Crocs to wręcz synonim komfortu, który pokochają każde stopy. Nic dziwnego, bo to właśnie ten cel przyświecał twórcom marki. Pomysł na stworzenie wygodnej linii obuwia z wykorzystaniem pianki zrodził się na wyprawie, która wymagała opatentowania prostych i wygodnych butów. Dlatego w tym przypadku w pierwszej kolejności była jakość, a dopiero w drugiej design. Zabieg ten okazał się skuteczny ponieważ buty Crocs bardzo szybko stały się rozpoznawalne na całym świecie, tworząc rewolucje w świecie mody. Najpopularniejsze są ich buty dedykowane na letnią porę roku, a znajdziemy wśród nich klapki i sandały. Ponadto producent oferuje również trampki, a także kozaki i kalosze. Dostępne są zarówno w wersji damskiej, męskiej, jak i dziecięcej. 

Komfort na miarę Twoich stóp! 

Obuwie Crocs - styl i wygoda!Niewątpliwym atutem butów marki Crocs jest jakość ich wykonania i zastosowana technologia, pozwalająca butom dopasować się do stóp swojego właściciela. Wszystko dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału, który rozgrzewa się pod wpływem nóg. Co, ważne w przypadku chodaków, klapek i sandałów Crocs są one dodatkowo wyposażone w wypustki masujące stopę podczas chodzenia oraz antypoślizgową podeszwę. Faktem jest również, że każdy model obuwia tego producenta, zarówno ich letnie propozycje, czyli klapki i sandały Crocs, jak i te na chłodniejsze okresy, czyli kalosze i kozaki są niezwykle lekkie, tak by chodzenie w nich było prawdziwą przyjemnością. Wysoka jakość i prostota tych butów sprawia, że są wyjątkowo trwałe, dzięki czemu mogą posłużyć przez długie lata. 

Zachwycając wygodą, przekonują do designu!

Największy fenomen obuwia Crocs polega na tym, że zachwycając wygodą, przekonują do swojego specyficznego wyglądu. Choć powoli można zauważyć, że producent w każdej kategorii swojego obuwia, coraz śmielej wychodzi na przeciw modowym trendom, nie zapomina przy tym o zachowaniu wysokiej jakości. Należy, też wspomnieć, że najbardziej popularne chodaki Crosc wręcz stały się klasykiem w świecie mody, który można swobodnie zestawić z ulubionymi ciuchami. Po wygodne sandały Crocs chętnie sięgają ikony mody, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. W ofercie marki znajdziemy klapki i sandały w wielu różnych kolorach i wzorach. Najprostsze ich modele, dostępne w stonowanej kolorystyce doskonale sprawdzają się do pracy na kuchni lub w szpitalu. Jeśli mają stanowić dopełnienie stylizacji plażowej lub do letniej sukienki, można postawić na warianty wzorzyste lub w bardziej odważnej, kontrastowej kolorystyce.