Wśród wielu znanych marek biżuterii dostępnych na polskim rynku, są też i takie, które znane są tylko gronu najbardziej zainteresowanych, zorientowanych w branży osób. Niedostępne w każdym mieście, sprowadzane do dobrych butików lub sprzedawane w sklepach internetowych, mimo wszystko cieszą się sporą popularnością wśród tych kobiet, które miały okazję je poznać.

Jedną z takich marek jest Rebecca biżuteria. Marka ta powstała w latach 90-tych XX wieku i pochodzi z Włoch, czyli kraju, w którym początek bierze wiele modowych projektów. Charakterystycznym dla Rebecci stylem jest łączenie pereł oraz kamieni hydrotermalnych z różnymi innymi, czasem dość niestandardowymi materiałami. Każdy etap produkcji i projektowania tej wyjątkowej biżuterii ma miejsce wlaśnie we Włoszech, a dokładniej w okolicach bajecznej i działającej na wyobraźnię Florencji. Można więc śmiało przyznać jej atrybut Made in Italy. Tym co wyróżnia biżuterię Rebecca jest bardzo fantazyjny design i śmiałe połączenia. Dzięki nim perły nie muszą już kojarzyć się z największymi, oficjalnymi okazjami, z małą czarną czy wyprawą do teatru i opery.  Zestawione z łańcuchami, kryształkami, czy innymi mocnymi akcentami mogą być uzupełnieniem stylizacji nawet w całkowicie rockowym stylu.

Jednocześnie będą wyglądać wytwornie i ze smakiem. Idealne połączenie. Marce Rebecca nie da się odmówić nowoczesności. Jeśli więc lubimy ozdoby na czasie, odpowiadające najnowszym trendom, a jednocześnie dość uniwersalne i pozwalające nosić się na co dzień, powinniśmy zainteresować się tym, co do zaproponowania ma Rebecca. Jak bardzo atrakcyjne są to produkty, odkryły już gwiazdy. Z bransoletkami czy naszyjnikami Rebecca widziano już Rihannę czy Beyonce Knowles. Najlepsze jest to, że teraz możemy je mieć także i my. Jest to wysoka jakość za dość przystępną cenę. Warto zwrócić uwagę na detale tej biżuterii. Jest ona dopracowana w najdrobniejszych nawet szczegółach. To sprawia, że nosi się ją szczególnie dobrze, niezależnie od pozostałego ubioru.