Dla pary młodej dzień ślubu i wesela jest czasem wyjątkowym, który jednocześnie powoduje wiele stresu, jeśli chodzi o przygotowania. Problemem jest też to, według jakich kryteriów wybrać oprawę muzyczną imprezy.

Niegdyś problemem było to, czy wybierać raczej zespół, czy lepszy może będzie DJ na wesela. Warszawa, Kraków czy inne duże miasta dają sporo możliwości, jeśli chodzi o możliwość przebierania w dostępnych ofertach. Nie oznacza to jednak, że każdy muzyk będzie tak samo dobry.

Wybierając odpowiedniego DJ-a, który zapewni oprawę muzyczną, trzeba brać pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim istotne jest, abyśmy się z nim dobrze dogadywali co do charakteru imprezy oraz rodzaju muzyki, który preferujemy. Istotne jest też również, aby miał on własny, nowoczesny sprzęt nagłaśniający – jest to gwarancja dobrej jakości muzyki. Na końcu warto też zadbać o to, aby posiadał wiele pomysł na organizację samych zabaw weselnych – bo organizować oczepiny powinien właśnie Dj na wesele z Warszawy czy inne miasta odchodzą od tej idei, nadal jednak dobrze, gdy DJ umie zabawiać gości.